Partnerstwo publiczno-prywatne

PPP to szansa dla Twojej firmy na realizację interesujących zleceń i inwestycji.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Dane gromadzone i przetwarzane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na przesłane pytania.

Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w regulaminie ochrony danych osobowych.

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera PARP

Zamknij

Szkolenia z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

 

Parkingi, aquaparki, domy komunalne, obiekty sportowe, kulturalne lub edukacyjne, placówki służby zdrowia, miejskie centra przesiadkowe, wiaty oraz inne elementy infrastruktury transportowej – to tylko niektóre przykłady przedsięwzięć nadających się do zrealizowania w formule PPP. Dla Twojej firmy współpraca z partnerem publicznym może być opłacalna pod wieloma względami. Masz gwarantowany zwrot nakładów, pewność zysku w długiej perspektywie, możliwość przetestowania innowacyjnego rozwiązania, zyskujesz też prestiż i reputację.

Chcesz zrealizować inwestycję wspólnie z urzędem gminy, szkołą, szpitalem lub inną instytucją publiczną, ale nie wiesz, jak to zrobić? Potrzebujesz specjalistycznej wiedzy na temat PPP? Zgłoś się na szkolenia organizowane przez Wykonawców realizujących projekty "Partnerstwo publiczno-prywatne dla MMSP".