Buduj kompetencje w swojej branży

Sektorowe Rady ds. Kompetencji to inicjatywy oddolne – branża dla branży.

7 wybranych rad umożliwia przedsiębiorcom oddziaływanie na usługi edukacyjne – na to, czego i jak uczą polskie szkoły, uczelnie, instytucje szkoleniowe.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Oferta edukacyjna ≠ potrzeby przedsiębiorców

 

Aż ¾ przedsiębiorców nie może zrekrutować kandydatów o pożądanych kompetencjach. Teoretycznie na rynku pracy nie brakuje osób wykształconych, a co drugi młody człowiek studiuje. Skąd więc wynika ten problem? System edukacyjny jest często niedopasowany do potrzeb systemu gospodarczego. Dopasowanie ich do siebie to zadanie dla Sektorowych Rad ds. Kompetencji.

Ważny głos przedsiębiorców

 

Jako przedsiębiorca jesteś cennym partnerem dla instytucji rynku pracy. Wiesz, jakich kwalifikacji i kompetencji potrzebuje twoja branża? Rady Sektorowe umożliwiają Ci podzielenie się tą wiedzą. W efekcie edukacja i gospodarka poznają swoje potrzeby, a kompetencje nabywane w szkołach, na uczelniach, podczas kursów i szkoleń będą odpowiadać na prawdziwe potrzeby pracodawców.

Jak to działa?

 

ocena przez ekspertów

Rada Programowa ds. Kompetencji

 

Rada Programowa.

arrow
podpisz umowę

Bilans Kapitału Ludzkiego

 

Bilans Kapitału Ludzkiego

arrow
podpisz umowę

Sektorowe Rady ds. Kompetencji

 

Sektorowe Rady ds. Kompetencji