Zapraszamy do zgłaszania uwag do projektu Regulaminu wraz z załącznikami w konkursie „Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji”. Uwagi można zgłaszać w terminie od 25 maja do 4 czerwca 2018 r.

Uwagi należy składać w wersji elektronicznej, przesyłając wypełniony formularz na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy, że załączniki o nr 1-6, 8 oraz 10-11 podlegają konsultacjom tylko w zakresie ich zgodności z dokumentami przekazanymi przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, w szczególności z „Minimalnym zakresem regulaminu konkursu dla Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020", uchwałami Komitetu Monitorującego zatwierdzającymi kryteria wyboru projektów.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości pełni rolę Instytucji Pośredniczącej dla Działania 2.21 POWER „Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji”.