Szkolenia i doradztwo w zakresie sukcesji

Jeśli świadczysz usługi szkoleniowe i doradcze dla mikro i małych przedsiębiorców, a w szczególności dla firm rodzinnych oraz posiadasz doświadczenie w zakresie przeprowadzania procesu sukcesji w firmach rodzinnych, ten konkurs jest dla Ciebie.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Dane gromadzone i przetwarzane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na przesłane pytania.

Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w regulaminie ochrony danych osobowych.

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera PARP

Zamknij

Nowe pokolenie w Twojej firmie

 

Blisko 30% polskich firm rodzinnych ma ponad 20 lat! Zbliża się moment zmiany pokoleń w prowadzeniu biznesu. Sukcesja w najbliższych latach będzie jednym z najpoważniejszych wyzwań, przed którymi stanie duża część firm rodzinnych. To złożony proces, który - niewłaściwie przeprowadzony - może doprowadzić nawet do upadku firmy.

Wsparcie w sukcesji

 

Przy planowaniu sukcesji przedsiębiorcom potrzebne jest wsparcie doradców, którzy zdiagnozują sytuację w firmie, wskażą potencjalne szanse i zagrożenia. Podstawowym czynnikiem sukcesu jest właściwe zaprojektowanie procesu w wymiarze prawnym, finansowym i organizacyjnym.

Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w działaniach doradczo-szkoleniowych uzyskasz bezpośrednio u Wykonawców wybranych w otwartym konkursie:

Finansowanie krok po kroku

 

ocena przez ekspertów

złóż wniosek

 

Wnioski o dofinansowanie składa się w formie elektronicznej w generatorze wniosków. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z dokumentacją.

arrow
podpisz umowę

weryfikacja wniosku

 

Każdy wniosek podlega ocenie formalnej i merytorycznej. Po etapie oceny merytorycznej publikujemy listę projektów zakwalifikowanych do etapu negocjacji.

arrow
podpisz umowę

umowa i realizacja projektu

 

Po pozytywnej ocenie możesz podpisać umowę. Następnie otrzymasz opiekuna projektu, który odpowie na pytania i wątpliwości na każdym etapie realizacji.