Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości pełniąca rolę Instytucji Pośredniczącej dla Działania 2.2 POWER zaprasza do zgłaszania uwag do projektu Regulaminu konkursu wraz z załącznikami na realizację projektu szkoleniowo-doradczych skierowanego do przedstawicieli MMSP w zakresie międzynarodowych zamówień publicznych.

Uwagi w wersji elektronicznej można zgłaszać w terminie od 21 lutego 2017 r. do 8 marca 2017 r. za pośrednictwem formularza.

Informujemy, że załączniki o nr 1-3, 5-9, 14-15 oraz nr 16 nie podlegają konsultacjom w zakresie ich zgodności z dokumentami wskazanymi przez Instytucję Pośredniczącą PO WER, w szczególności z przekazanymi przez Ministerstwo Rozwoju jako obowiązujące, w szczególności z „Minimalnym zakresem regulaminu konkursu dla Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020" oraz uchwałą Komitetu Monitorującego z dnia 14 września 2016 roku, zatwierdzającą ogólne kryteria wyboru projektów konkursowych oraz kryteria dostępu w przedmiotowym konkursie.

W ramach konsultacji społecznych zapisów Regulaminu konkursu, 28 lutego 2017 r. w godzinach 10.00-14.00, w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Pańskiej 81/83 odbędzie się spotkanie warsztatowe, mające na celu omówienie merytorycznych założeń realizacji projektu. Uwagi, propozycje zmian zgłoszone w trakcie spotkania oraz za pośrednictwem formularza zostaną przeanalizowane przez PARP i ewentualnie uwzględnione w ostatecznej wersji Regulaminu konkursu.
Osoby zainteresowane  prosimy o przysłanie potwierdzenia udziału w spotkaniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 lutego 2017 r.

Informujemy, że spotkanie zaplanowane 28 lutego 2017 roku zostało odwołane. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką konkursu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Na uwagi do dokumentacji konkursowej czekamy do 8 marca 2017 roku, prosimy o ich składanie za pośrednictwem formularza lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.