Partnerstwo publiczno-prywatne

PPP to szansa dla Twojej firmy na realizację interesujących zleceń i inwestycji.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Szkolenia z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

 

Parkingi, aquaparki, domy komunalne, obiekty sportowe, kulturalne lub edukacyjne, placówki służby zdrowia, miejskie centra przesiadkowe, wiaty oraz inne elementy infrastruktury transportowej – to tylko niektóre przykłady przedsięwzięć nadających się do zrealizowania w formule PPP. Dla Twojej firmy współpraca z partnerem publicznym może być opłacalna pod wieloma względami. Masz gwarantowany zwrot nakładów, pewność zysku w długiej perspektywie, możliwość przetestowania innowacyjnego rozwiązania, zyskujesz też prestiż i reputację.

Chcesz zrealizować inwestycję wspólnie z urzędem gminy, szkołą, szpitalem lub inną instytucją publiczną, ale nie wiesz, jak to zrobić? Potrzebujesz specjalistycznej wiedzy na temat PPP? Zgłoś się na szkolenia organizowane przez Wykonawców realizujących projekty "Partnerstwo publiczno-prywatne dla MMSP".