30 lipca 2020 r.

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla MŚP z unijnym dofinansowaniem

Małe i średnie firmy z całego kraju mogą zgłaszać się do udziału w szkoleniach i doradztwie poświęconym tematyce zamówień publicznych. Uczestnicy pokrywają jedynie kilkanaście proc. kosztów szkolenia, pozostała część jest dofinansowana z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Udział mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w rynku zamówień publicznych jest stosunkowo niewielki, choć to lukratywny rynek pozwalający na stabilny rozwój biznesu. Jedną z głównych przyczyn tego stanu rzeczy jest brak praktycznej wiedzy na temat procedur związanych z ubieganiem się o tego typu zamówienia. Zwiększenie udziału MŚP w rynku zamówień publicznych jest ważnym elementem polityki państwa i Unii Europejskiej – rozszerzenie rynku to większa szansa na wybór lepszej oferty.

Pięciu operatorów szkoleń wyłonionych w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości przygotuje kadry  firm do ubiegania się o zamówienia publiczne na rynku krajowym.

Jakie wsparcie możesz otrzymać?

  • Szkolenia i warsztaty
  • Doradztwo w przygotowywaniu i składaniu ofert przetargowych
  • Doradztwo dotyczące procedury odwoławczej związanej z postępowaniem

Działania doradczo-szkoleniowe prowadzą:

  • Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego

Obsługiwane województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie.
Tel.: 58 326 24 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wielkopolska Grupa Prawnicza

Obsługiwane województwa: lubuskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie.
Tel.: 61 850 12 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński

Obsługiwane województwa: mazowieckie, lubelskie.
Tel.: 81 527 51 23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • HRP GROUP Sp. z o.o

Obsługiwane województwa: mazowieckie, lubelskie.
Tel.: 42 207 22 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. spółka komandytowa

Obsługiwane województwa: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie.
Tel.: 22 350 00 86, e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Opublikowano: 30.07.2020 13:38
Poprawiono: 30.07.2020 12:50
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: